Ziņojums Nr. 4941

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas dome
Pieteikuma datums: 2020.02.11 15:02
GPS koordinātes: 24.09557, 56.91537 +/- 9.6480m
Apstiprināts: 2020.02.12
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Sarūsejusi neviena nelietota briesmīga garāža kas bojā kopainu,un cik zināms stāv uz Valsts Zemes.Vai nav iespējams to aizvākt jo tur nepārtraukti apkatrtni apdzīvo bezpajumtnieki un mēslo.Loti neestētisks skats

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - Rīgas domei.