Ziņojums Nr. 4932

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Jūrmalas pilsētas dome
Pieteikuma datums: 2020.02.10 14:02
GPS koordinātes: 23.67844, 56.94229 +/- 4.0m
Apstiprināts: 2020.02.10
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Mēbeles izmestas mežā.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

E-pasta adrese, no kura saņemat šo paziņojumu, to nosūta automātiski un nav paredzēta saziņai. Lūdzu uz to nerakstīt.

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Jūrmalas pilsētas domei.