Ziņojums Nr. 4929

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Garkalnes novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.02.09 14:02
GPS koordinātes: 24.29271, 57.00144 +/- 4.7743m
Apstiprināts: 2020.02.10
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Atradām 4 auto durvis un stūre. Mežs pie Rožu prospekta, Berģos. Ja nu kas, mans tel.nr. 29388999

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

E-pasta adrese, no kura saņemat šo paziņojumu, to nosūta automātiski un nav paredzēta saziņai. Lūdzu uz to nerakstīt.

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Garkalnes novada pašvaldībai.