Ziņojums Nr. 4922

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas dome
Pieteikuma datums: 2020.02.09 10:02
GPS koordinātes: 24.22911, 56.93987 +/- 6.0009m
Apstiprināts: 2020.02.10
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Starp Salnas ielu un Lubànas ielu ir mežiñš, kurá atrodas arī vistu vanaga ligzda. Meźiñš ir nekopts un pilns ar patvałīgiem màjdzīvnieku apbefījumiem. Apkàrt esošàs gimenes būtu łoti priecīgas, ja šajā mežà varètu pastaigàties ar bèrniem, bet tas nav iespèjams.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

E-pasta adrese, no kura saņemat šo paziņojumu, to nosūta automātiski un nav paredzēta saziņai. Lūdzu uz to nerakstīt.

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - Rīgas domei.