Ziņojums Nr. 4911

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Latvijas valsts meži
Pieteikuma datums: 2020.02.08 13:02
GPS koordinātes: 23.61256, 56.66053 +/- 6.0m
Apstiprināts: 2020.02.10
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Teritorija aiz atkritumu poligona ir pilna ar plastmasu. Ļoti netīra teritorijā.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

E-pasta adrese, no kura saņemat šo paziņojumu, to nosūta automātiski un nav paredzēta saziņai. Lūdzu uz to nerakstīt.

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - „Latvijas valsts meži”.