Ziņojums Nr. 4910

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Salaspils novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.02.08 13:02
GPS koordinātes: 24.37636, 56.8872 +/- 5.0000m
Apstiprināts: 2020.02.10
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Labdien! Salaspils novadā, Jaunsauriešu ciemā pie tā saucamās Jaunās ielas dziļā grāvī izgāzti sadzīves atkritumi. AC Ingus Bērziņš, T. 26149602

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

E-pasta adrese, no kura saņemat šo paziņojumu, to nosūta automātiski un nav paredzēta saziņai. Lūdzu uz to nerakstīt.

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Salaspils novada pašvaldībai.