Ziņojums Nr. 4896

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Jūrmalas pilsētas dome
Pieteikuma datums: 2020.02.08 08:02
GPS koordinātes: 23.91152, 56.97797 +/- 3.216m
Apstiprināts: 2020.02.10
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

mežā vecās riepas, plastmasa, šīberi, vate uc. būvniecības atkritumi lielos apmēros

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

E-pasta adrese, no kura saņemat šo paziņojumu, to nosūta automātiski un nav paredzēta saziņai. Lūdzu uz to nerakstīt.

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Jūrmalas pilsētas domei.