Ziņojums Nr. 4884

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Smiltenes novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.02.06 14:02
GPS koordinātes: 25.94531, 57.4101 +/- 8.576m
Apstiprināts: 2020.02.06
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Piemesti daudz maisu ar visādiem atkritumiem, kā redzams. Tas atrodas, kur agrāk bijušas lielās benzīna kannas un turpat braukā arī smagās mašīnas, kas pārvadā kokus, tur apgriežas, un varbūt no viņiem tie atkritumi piemesti. Un turpat aiz sētas mežā ir tāda neliela bedre un tur ar kāds melns maiss redzams, ka izmests. Sen jau mētājas. Cik ilgi ta vēl stāvēs?

Apstiprinātāja komentāri


Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

E-pasta adrese, no kura saņemat šo paziņojumu, to nosūta automātiski un nav paredzēta saziņai. Lūdzu uz to nerakstīt.

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Smiltenes novada pašvaldībai.