Ziņojums Nr. 4878

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Tukuma novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.02.06 10:02
GPS koordinātes: 23.1653, 56.98169 +/- 4.7353m
Apstiprināts: 2020.02.06
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Vai tik tiešām šīferi dabā drīkst tā mētāties ? Un vai tiešām šī programmele nestrādā ??? Vēršu JUMS uzmanību !

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

E-pasta adrese, no kura saņemat šo paziņojumu, to nosūta automātiski un nav paredzēta saziņai. Lūdzu uz to nerakstīt.

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - Tukuma novada pašvaldībai.