Ziņojums Nr. 4872

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Lielrīgas reģionālā vides pārvalde
Pieteikuma datums: 2020.02.05 09:02
GPS koordinātes: 24.10557, 56.9511 +/- 12.0m
Apstiprināts: 2020.02.05
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Labdien! Rīgā, Viestura pr. 2 regulāri, īpaši vakaros, tiek dedzinātas kaut kādas ķīmiskas lietas. Ir ļoti spēcīga,kodīga smaka. 4.februārī tika ziņots 112, palicijai, ugunsdzēsējiem. Pēc ugunsdzēsēju izsaukuma, dūmi pamazām mazinājās, bet spēcīga smaka bija līdz agram rītam.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!
Šādos vides aizsardzības prasību pārkāpumu gadījumos ziņojiet Valsts vides dienestam 24/7 zvanot +371 26 33 88 00, lai varētu izskatīt sūdzību nekavējoties!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - Valsts vides dienesta Lielrīgas reģionālajai vides pārvaldei.