Ziņojums Nr. 4867

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Mārupes novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.02.04 13:02
GPS koordinātes: 24.01493, 56.88022 +/- 7.9999m
Apstiprināts: 2020.02.04
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.02.25
Atrisināšanas ilgums: 20 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Pa so meza celu loti regulāri eju pastaigās. Atkritumi ir izmesti loti nesen,max nedelas ietvaros.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

E-pasta adrese, no kura saņemat šo paziņojumu, to nosūta automātiski un nav paredzēta saziņai. Lūdzu uz to nerakstīt.

Inspektora komentāri

Teritorija sakopta (reģistrēts arī ar Nr.4925, kas tika nodots "Rīgas mežiem")
____________________________________
Laura Liepkalne
inspektore-lietvede
Mārupes novada pašvaldības policija
t.67933470