Ziņojums Nr. 4861

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Mārupes novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.02.03 16:02
GPS koordinātes: 24.00683, 56.88183 +/- 16.002m
Apstiprināts: 2020.02.04
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Sveiki. Vakar Mārupes novada Medema purva apkārtnē manīju aizdomīgu malumednieku. Pārvietojās ar pavecu sudrabotu audi markas automašīnu. Uzgāju arī ierīkotu medīdu tornīti. Torņa koordinātes: 56°51'37.2"N 24°00'52.0"E. Automšīna tika atstāta šeit: (56.8622962, 24.0086698). Lūdzu nododiet informāciju atbilstošajiem specialistiem.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

E-pasta adrese, no kura saņemat šo paziņojumu, to nosūta automātiski un nav paredzēta saziņai. Lūdzu uz to nerakstīt.

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Mārupes novada pašvaldībai.