Ziņojums Nr. 4859

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas dome
Pieteikuma datums: 2020.02.03 12:02
GPS koordinātes: 24.06968, 56.91367
Apstiprināts: 2020.02.03
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Labdien, pēc adreses Bramberģes iela 24, Rīga, iedzīvotāji ir ierīkojuši izgāztuvi, kura paliek arvien lielāka un lielāka, liels lūgums reaģēt uz doto situāciju, jau esmu vērsies vairākkārt, bet situācija nemainās.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

E-pasta adrese, no kura saņemat šo paziņojumu, to nosūta automātiski un nav paredzēta saziņai. Lūdzu uz to nerakstīt.

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - Rīgas domei.