Ziņojums Nr. 4851

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Latvijas valsts meži
Pieteikuma datums: 2020.02.02 10:02
GPS koordinātes: 23.86377, 56.65881 +/- 16.002m
Apstiprināts: 2020.02.03
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Būvniecības un sadzīves atkritumi pie meža stigas, apmèram 250m no meža ceļa

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

E-pasta adrese, no kura saņemat šo paziņojumu, to nosūta automātiski un nav paredzēta saziņai. Lūdzu uz to nerakstīt.

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - „Latvijas valsts meži”.