Ziņojums Nr. 4840

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Olaines novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.02.01 09:02
GPS koordinātes: 24.05974, 56.87445 +/- 6.0009m
Apstiprināts: 2020.02.03
Pieņemts izvērtēšanai: 2020.02.03
Atrisināts: 2020.03.17
Atrisināšanas ilgums: 15 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

11.līnija ,D/S Stūnīši ,Olaines pagāsts. Risks kā koks drīzumā nokrītis.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

E-pasta adrese, no kura saņemat šo paziņojumu, to nosūta automātiski un nav paredzēta saziņai. Lūdzu uz to nerakstīt.

Inspektora komentāri

Nolūzis koks nozāģets un novākts, apsekots 11.03.2020.