Ziņojums Nr. 4838

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Daugavpils reģionālā vides pārvalde
Pieteikuma datums: 2020.02.01 09:02
GPS koordinātes: 25.86638, 56.48088
Apstiprināts: 2020.02.03
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.02.03
Atrisināšanas ilgums: 2 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Izgāzta muca ar eļļu/benzīnu.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

E-pasta adrese, no kura saņemat šo paziņojumu, to nosūta automātiski un nav paredzēta saziņai. Lūdzu uz to nerakstīt.

Inspektora komentāri

Sazinoties ar Jēkabpils pilsētas pašvaldību, tika noskaidrots, ka šobrīd ezerā nav novērojams piesārņojums. Personas, kas uzrauga situāciju ezerā, nekavējoties no ezera izņēma mucu. Daugavpils RVP izsaka pateicību par operatīvu rīcību.