Ziņojums Nr. 4837

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Cēsu novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.02.01 08:02
GPS koordinātes: 25.24045, 57.31174 +/- 15.17m
Apstiprināts: 2020.02.03
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Atkritumu kaudze Jēkaba ielas, Cēsis malā. Netālu no Dzirnavu ielas

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

E-pasta adrese, no kura saņemat šo paziņojumu, to nosūta automātiski un nav paredzēta saziņai. Lūdzu uz to nerakstīt.

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Cēsu novada pašvaldībai.