Ziņojums Nr. 4835

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas dome
Pieteikuma datums: 2020.02.01 08:02
GPS koordinātes: 24.20944, 56.95595
Apstiprināts: 2020.02.03
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Miskastes maisi, sadzīves atkritumi

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

E-pasta adrese, no kura saņemat šo paziņojumu, to nosūta automātiski un nav paredzēta saziņai. Lūdzu uz to nerakstīt.

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - Rīgas domei.