Ziņojums Nr. 4818

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Ogres novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.01.30 11:01
GPS koordinātes: 24.61572, 56.79478
Apstiprināts: 2020.01.31
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.03.05
Atrisināšanas ilgums: 4 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Bùvgružu izgàśana Daugavas krasta, Jurim Feodorovam piederošajà zemes gabalà. Akmeńu iela, Ogre

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

E-pasta adrese, no kura saņemat šo paziņojumu, to nosūta automātiski un nav paredzēta saziņai. Lūdzu uz to nerakstīt.

Inspektora komentāri

Ogres novada pašvaldības būvvalde 07.02.2020. veica pārbaudi un zemes īpašniekam nosūtīja vēstuli sniegt skaidrojumu par konstatēto. Saistībā ar konstatēto, Būvvalde ir izveidojusi Būvniecības informācijas sistēmā būvniecības lietu saistībā ar patvaļīgo būvniecību t.i.izveidoto uzbērumu.