Ziņojums Nr. 4816

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Priekules novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.01.30 11:01
GPS koordinātes: 25.36682, 57.30232 +/- 3.0m
Apstiprināts: 2020.01.31
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Maisi ceļa malā.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

E-pasta adrese, no kura saņemat šo paziņojumu, to nosūta automātiski un nav paredzēta saziņai. Lūdzu uz to nerakstīt.

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Priekules novada pašvaldībai.