Ziņojums Nr. 4815

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Tukuma novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.01.30 11:01
GPS koordinātes: 23.16792, 56.98135 +/- 4.7667m
Apstiprināts: 2020.01.31
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Šis viss ietek Melnezerā no šī mazā dīķīša

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

E-pasta adrese, no kura saņemat šo paziņojumu, to nosūta automātiski un nav paredzēta saziņai. Lūdzu uz to nerakstīt.

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Tukuma novada pašvaldībai.