Ziņojums Nr. 4811

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas dome
Pieteikuma datums: 2020.01.30 08:01
GPS koordinātes: 24.22868, 56.93987 +/- 8.5750m
Apstiprināts: 2020.01.30
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Parādījušās 3 kravas ar maisiem, kas pilni kaut kādiem izdedžiem.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

E-pasta adrese, no kura saņemat šo paziņojumu, to nosūta automātiski un nav paredzēta saziņai. Lūdzu uz to nerakstīt.

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - Rīgas domei.