Ziņojums Nr. 4809

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Lielrīgas reģionālā vides pārvalde
Pieteikuma datums: 2020.01.30 06:01
GPS koordinātes: 24.60258, 56.82522 +/- 28.546m
Apstiprināts: 2020.01.30
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Labdien. Vairākas dienas Ogrē, Brīvības ielā 125, no skursteņa nāk melni dūmi un gaiss smird pēc gumijas, nav iespējams atvērt logus vairāku dienu garumā un vēdināt telpas. Kā arī, uz dzīvojamā rajona pusi nakts laikā visu laiku mirgo apgaismojums, kas traucē nakts mieru. Novēroju, ka apkures katlā tiek dedzināti dīvāni un citi sadzīves atkritumi, kas izraisa smaku un apkārtējiem grūti elpot!

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Šādos vides aizsardzības prasību pārkāpumu gadījumos ziņojiet Valsts vides dienestam 24/7 zvanot +371 26 33 88 00, lai varētu izskatīt sūdzību nekavējoties!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - Valsts vides dienesta Lielrīgas reģionālajai vides pārvaldei.

E-pasta adrese, no kura saņemat šo paziņojumu, to nosūta automātiski un nav paredzēta saziņai. Lūdzu uz to nerakstīt.