Ziņojums Nr. 4807

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Valsts vides dienests Zemgales reģionālā vides pārvalde
Pieteikuma datums: 2020.01.29 14:01
GPS koordinātes: 23.69909, 56.64552 +/- 6.0009m
Apstiprināts: 2020.01.30
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.01.30
Atrisināšanas ilgums: 0 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Tērvetes iela 85, Jelgava.Regulāri tiek kurināts ar ražotnes atgriezumiem kuri ir pisātināti ar ķīmiskām vielām.Balakus esošajā dzīvojamajā ēkā pat iekštelpās ir jūtama kodīga smaka.Lūgums palīdzēt jo mājās dzīvo trīs mazi bērni.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!
Šādos vides aizsardzības prasību pārkāpumu gadījumos ziņojiet Valsts vides dienestam 24/7 zvanot +371 26 33 88 00, lai varētu izskatīt sūdzību nekavējoties!

E-pasta adrese, no kura saņemat šo paziņojumu, to nosūta automātiski un nav paredzēta saziņai. Lūdzu uz to nerakstīt.

Inspektora komentāri

Labdien! Pārbaudes laikā tika apsekotas SIA "Flora" katlu mājas. Pārbaudes laikā tika konstatēts, kad sadedzināšanas iekārtās kā kurināmais tiek izmantoti sausi, skuju koku koksnes atgriezumi. Pārbaudes brīdī netika konstatēts, ka koka atgriezumi būtu piesūcināti ar ķīmiskām vielām. Sadedzināšanas iekārtas strādā ierastā darba režīmā.