Ziņojums Nr. 4805

Papildu informācija

Statuss noraidīts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2020.01.29 11:01
GPS koordinātes: 24.25232, 56.98399 +/- 5.0000m
Apstiprināts:
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.01.29
Atrisināšanas ilgums: 0 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Juglas iela 14a, uzņēmums, kurš pārkāpj valstī noteiktos normatīvos aktus, kuri regulē ražošanu, kas saistīta ar kaitīgu smaku izdalīšanos gaisā, kaitīgu cilvēka veselībai. Uzņēmumam nav nekādu atļauju, nav uzstādīta atbilstoša ventilācijas sistēma saskaņā ar normatīviem aktiem. Apkārtējiem šī smaka ir neizturama, nav iespējams elpot.
Lūdzu ņemt vērā sūdzību un sodīt augstāk minēto uzņēmumu.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!
Neprecīzas koordinātes, jo ziņojums nosūtīts attālināti