Ziņojums Nr. 4799

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas dome
Pieteikuma datums: 2020.01.29 11:01
GPS koordinātes: 24.22765, 56.99342 +/- 5.0000m
Apstiprināts: 2020.01.30
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Visa ceļa garumā no Mārkalnes ielas lidz dzelzceļam un Babelites ezeram ir sadzīves atkritumu un ari riepas. Varbut iespējams uzstādīt miskstes, ko Babelites ezera apsaimniekotāji varētu pa ceļam ari iztikšot.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

E-pasta adrese, no kura saņemat šo paziņojumu, to nosūta automātiski un nav paredzēta saziņai. Lūdzu uz to nerakstīt.

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - Rīgas domei.