Ziņojums Nr. 4797

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.01.29 09:01
GPS koordinātes: 24.04529, 56.97028 +/- 2.5m
Apstiprināts: 2020.01.30
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Buļļu iela 58, izmētāti atkritumi un uz priekšu arī stikli. šāds skats jau mēnešiem

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

E-pasta adrese, no kura saņemat šo paziņojumu, to nosūta automātiski un nav paredzēta saziņai. Lūdzu uz to nerakstīt.

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - Rīgas domei.