Ziņojums Nr. 4788

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Jelgavas pilsētas Dome
Pieteikuma datums: 2020.01.27 08:01
GPS koordinātes: 23.71192, 56.67479 +/- 3.0m
Apstiprināts: 2020.01.28
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.02.04
Atrisināšanas ilgums: 8 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Vēl būvgruži+izskatās nelikumīgi zāģēti koki.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Zemgales reģionālajā vides pārvaldē 04.02.2020. ir saņemta Jelgavas pilsētas pašvaldības policijas (turpmāk - policija) vēstule, kurā policija informē par to, ka 02.02.2020. ir veikta minētās vietas apsekošana un konstatēts, ka iesniegtā informācija apstiprinās - ir izmesti būvgruži un nozāģēti 2 bērzi. Informācija nodota arī Jelgavas pašvaldības operatīvās informācijas centram. SIA "Zemgales EKO" informēja, ka minētā teritorija tiks sakopta līdz 20.02.2020.
Ar cieņu - Zemgales reģionālā vides pārvalde