Ziņojums Nr. 4772

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Salaspils novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.01.25 12:01
GPS koordinātes: 24.39049, 56.90666 +/- 4.9m
Apstiprināts: 2020.01.28
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Meža ceļa vidū

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Salaspils novada pašvaldībai.