Ziņojums Nr. 4766

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas meži
Pieteikuma datums: 2020.01.25 12:01
GPS koordinātes: 24.1616, 57.06563 +/- 1.8m
Apstiprināts: 2020.01.28
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Ledusskapja korpuss, matrači u.c., dziļāk pa celiņu, netālu vēl daži lieli maisi ar atkritumiem, bet tur ne visi auto varētu iebraukt.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - SIA “Rīgas meži”.