Ziņojums Nr. 4764

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Stopiņu novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.01.25 12:01
GPS koordinātes: 24.3003, 56.9692 +/- 6.0009m
Apstiprināts: 2020.01.28
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Izgàzta atkritumu krava

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Stopiņa novada pašvaldībai.