Ziņojums Nr. 4756

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas dome
Pieteikuma datums: 2020.01.24 11:01
GPS koordinātes: 24.10722, 57.03043 +/- 50.000m
Apstiprināts: 2020.01.28
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Laukums starp Melīdas iela 3 - Skuju iela 12 - Skuju iela 14 - Edžiņa gatve 9, Rīga (Vecmīlgrāvis). Zemes gabals ilgstoši netiek kopts (nepļauj zāli, nevāc atkritumus, utt), jau vairākus gadus.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - Rīgas domei.