Ziņojums Nr. 4751

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Valmieras pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.01.23 14:01
GPS koordinātes: 25.41624, 57.52466 +/- 4.5m
Apstiprināts: 2020.01.28
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

dažādi atkritumi mežā

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai –Valmieras pilsētas pašvaldībai.