Ziņojums Nr. 4749

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas dome
Pieteikuma datums: 2020.01.23 11:01
GPS koordinātes: 24.22093, 56.9348 +/- 12.001m
Apstiprināts:
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Lubānas ielas 100 autobusa aplī, autobusu vadītāji apstājas parasti uz kādu laiku 50m pirms pieturas un met laukā visu.. pieturvieta ir miskaste.

Inspektora komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!
Ziņojums nodots izskatīšanai Rīgas domei.