Ziņojums Nr. 4743

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas dome
Pieteikuma datums: 2020.01.22 07:01
GPS koordinātes: 24.1754, 56.98099
Apstiprināts: 2020.01.22
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Bērzpils ielā posmā gar 45.vidusskolu un līdz Palmu ielai neatbilstoši uzturētas Bērzpils ielas brauktuves dēļ tiek pastāvīgi izbraukāta zaļā zona. Šoziem pat 3 joslās. Zaļajā zonā braukšanai tiek patvaļīgi bērti būvgruži. Zaļās zonas sargātāji novietojuši smago auto riepas, ko braucēji novākuši - tagad stāv krūmos.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - Rīgas domei.