Ziņojums Nr. 4719

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas dome
Pieteikuma datums: 2020.01.19 12:01
GPS koordinātes: 24.09776, 56.89826 +/- 2.0m
Apstiprināts: 2020.01.20
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

pamesta, aizdedzināta garāža, kur atkal samestas riepas un atkritumi. tuvumā Ziepniekkalna vidusskola

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - Rīgas domei.