Ziņojums Nr. 4700

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Jelgavas pilsētas Dome
Pieteikuma datums: 2020.01.17 13:01
GPS koordinātes: 23.70041, 56.67307 +/- 3.0m
Apstiprināts: 2020.01.17
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.02.04
Atrisināšanas ilgums: 17 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Bērniem skaidrs, ka izgāzt atkritumus dabā nedrīkst, kad to iemācīsies pieaugušie?

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Zemgales reģionālajā vides pārvaldē 04.02.2020. ir saņemta Jelgavas pilsētas pašvaldības policijas (turpmāk - policija) vēstule, kurā policija informē par to, ka 06.01.2020. jau ir tikusi veikta minētās vietas apsekošana un konstatēts, ka iesniegtā informācija apstiprinās - norādītajā vietā ir izmesti sadzīves atkritumi. Informācija nodota Jelgavas pašvaldības operatīvās informācijas centram. 25.01.2020. veicot atkārtotu minētās vietas apsekošanu konstatēts, ka teritorija ir sakopta, atbrīvojot to no sadzīves atkritumiem.

Ar cieņu - Zemgales reģionālā vides pārvalde