Ziņojums Nr. 4685

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Valmieras reģionālā vides pārvalde
Pieteikuma datums: 2020.01.14 02:01
GPS koordinātes: 25.273, 57.332 +/- 16.0m
Apstiprināts: 2020.01.16
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Visu diennakti ielejā no kaimiņu teritorijas, privātīpašuma gaisa telpā tiek nesankcionēti iepludināta dumgāze . Nezinu kā tas ietekmē cilvēka organismu, bet gulēt nav iespējams.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - Valsts vides dienesta Vidzemes reģionālajai vides pārvaldei.