Ziņojums Nr. 4671

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Mārupes novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.01.11 13:01
GPS koordinātes: 24.05597, 56.90604 +/- 5.36m
Apstiprināts: 2020.01.13
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.01.23
Atrisināšanas ilgums: 11 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

cirks aizbrauca mēsli palika

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Teritorija sakopta.
____________________________________
Laura Liepkalne
inspektore-lietvede
Mārupes novada pašvaldības policija
t.67933470