Ziņojums Nr. 4667

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas dome
Pieteikuma datums: 2020.01.11 12:01
GPS koordinātes: 24.07203, 56.93791 +/- 11.792m
Apstiprināts: 2020.01.13
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.01.20
Atrisināšanas ilgums: 8 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

viss laukums nosēts ar atkritumiem

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Teritorija ir sakopta.