Ziņojums Nr. 4665

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Beverīnas novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.01.11 12:01
GPS koordinātes: 25.43728, 57.4693 +/- 4.0006m
Apstiprināts: 2020.01.13
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Miskaste lielos apmēros. Iespējams, izmetuši tuvējo mazdārziņu apmeklētāji.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Beverīnas novada pašvaldībai.