Ziņojums Nr. 4661

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Krustpils novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.01.11 09:01
GPS koordinātes: 25.92495, 56.50837 +/- 5.0m
Apstiprināts: 2020.01.13
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

jau n-tos gadus garām braucot izmet atkritumus

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri


Ziņojums nodots izskatīšanai – Krustpils novada pašvaldībai.