Ziņojums Nr. 4658

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas dome
Pieteikuma datums: 2020.01.11 09:01
GPS koordinātes: 24.05526, 56.92404 +/- 6.0m
Apstiprināts: 2020.01.13
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

blakus Liepājas ielas Maxima - daudz atkritumu

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - Rīgas domei.