Ziņojums Nr. 4655

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Olaines novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.01.10 13:01
GPS koordinātes: 24.06192, 56.81984 +/- 12.001m
Apstiprināts: 2020.01.10
Pieņemts izvērtēšanai: 2020.01.13
Atrisināts: 2020.01.15
Atrisināšanas ilgums: 5 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Nomesta kaudze ceļa malā sen jau tā stāv

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

sakopts, apsekots 15.01.2020.