Ziņojums Nr. 4643

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Jūrmalas pilsētas dome
Pieteikuma datums: 2020.01.07 09:01
GPS koordinātes: 23.67867, 56.93842 +/- 6.0009m
Apstiprināts: 2020.01.07
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Nesen izmesti atkritumi pilsētas teritorijā, šobrīd nav iespēja savākt. Tādēļ noziņoju.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Jūrmalas pilsētas domei.