Ziņojums Nr. 4641

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Alūksnes novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.01.06 10:01
GPS koordinātes: 26.71138, 57.35931 +/- 4.7674m
Apstiprināts: 2020.01.06
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.01.13
Atrisināšanas ilgums: 7 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

P34 ceļamaļā atkritumu kaudze. Nu jau divas nedēļas stāv. Nezinu pat kam padot ziņu.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Par situāciju ir informēts AS "Latvijas autoceļu uzturētājs" Alūksnes ceļu rajons un 08.01.2020. atkritumi ir savākti.