Ziņojums Nr. 4634

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Zemgales reģionālā vides pārvalde
Pieteikuma datums: 2020.01.05 10:01
GPS koordinātes: 24.21196, 56.60524 +/- 8.0012m
Apstiprināts: 2020.01.06
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.01.06
Atrisināšanas ilgums: 1 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Iecava smird pec mesliem

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!
Smaku traucējumu gadījumos ziņojiet Valsts vides dienestam 24/7 zvanot +371 26 33 88 00, lai varētu izskatīt sūdzību nekavējoties!

Inspektora komentāri

Labdien! Turpmāk smaku traucējumu gadījumos ziņojiet Valsts vides dienestam 24/7 zvanot +371 26 33 88 00, lai varētu izskatīt sūdzību nekavējoties! Šodien, 06.01., sazinoties ar Iecavas novada pašvaldību, tika noskaidrots, ka smaka Iecavā vairs nav jūtama.