Ziņojums Nr. 4624

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas meži
Pieteikuma datums: 2020.01.04 11:01
GPS koordinātes: 24.33848, 56.94948 +/- 16.0m
Apstiprināts: 2020.01.06
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

izgāzti atkritumi

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Iesūtītais ziņojums ir nodots izskatīšanai SIA “Rīgas meži”.