Ziņojums Nr. 462

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Lielrīgas reģionālā vides pārvalde
Pieteikuma datums: 2018.07.11 15:07
GPS koordinātes: 24.0969, 56.9203
Apstiprināts: 2018.07.12
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2018.08.29
Atrisināšanas ilgums: 17 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Šādus koši dzeltenu dūmu mutuļus vēroju 40m attālumā no sava atvērtā loga (8stāvu daudzdzîvokļu māja Neretas 2, Rīga). Un priecājos, ka šodien vējš tos dūmus nedzen manā logā, bet lejā uz ielas... Piesārņotājs - ķīmiskā tīrītava Nereta. Dūmi ir katru dienu, tikai vēja virziens nosaka, vai ar tiem būs pilni blakus mājas dzīvokļi.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Ruta Veinberga
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts :ruta.veinberga@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Ķīmiskās tīrītavas teritorijā neatļauta kurināmais nav konstatēts. Apkurei tiek izmantota koksne.