Ziņojums Nr. 4619

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Cēsu novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.01.03 12:01
GPS koordinātes: 25.25559, 57.30682 +/- 9.6480m
Apstiprināts: 2020.01.03
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Ielas malā Glūdas upītes nogāzē daudz sadzīves atkritumu

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Cēsu novada pašvaldībai.